Naše nabídka

Studio & Showroom & obchod

Kreativní a neotřelé spojení studia a showroomu vám umožní nakouknout pod pokličku naší práce i si osobně prohlédnout kolekce látek, vzorové závěsy, případně si koupit polštář či ubrousek. 

Jsme tu pro vás každé úterý a čtvrtek od 14 do 18 hodin. Ostatní dny po domluvě.

Látky & Garnýže

Látky

Ve studiu najdete širokou škálu přírodních látek do každého interiéru, a zároveň originální českou kolekci látek. Ta se každým dnem rozšiřuje a nabízí do současného života tu správnou dávku designu, know-how, řemesla, lokálního přístupu, šetrnosti k přírodě a pozitivní energie.

Látky udělají z prostoru domov. My to víme, a proto se na látky specializujeme. Baví nás zkoušet nové možnosti a pozorovat, jak různé vzory a barvy dokáží s prostorem divy. Okna hrají důležitou roli ve výsledném vnímání interiéru, tak nepodceňte jejich řešení.

Klademe důraz na přírodní materiály, jako je len, bavlna a viskóza. Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, hledáme nad rámec základních možností a máme ve studiu široký výběr neotřelých přírodních látek, které jen tak někde nenajdete. U nás najdete látky jak jednobarevné, tak tisky a látky vzorované, tkané i zajímavé čalounické.

Světová nabídka látek je neskutečná, nutno ale podotknout, že většina je vyrobena z umělých vláken. Do studia Hana Kroa zúžila výběr na přírodní látky, převážně z Anglie, Španělska, Francie a Česka a od menších firem. Nejenže má již roky přírodní materiály v oblibě, ale vidí i smysl v tom, podporovat lokalní rodinné firmy. Přírodní materiály se dají použít do každého interiéru. Len i bavlna jsou vhodné pro moderní i klasické bydlení, jen se musí vybrat ty spravné a zpracovat k danému prostoru.

Látky je nejlepší vidět naživo a mít možnost si sáhnout na jejich strukturu, proto si je přijďte vybrat do studia osobně. Specialitou našeho studia je půjčování závěsů na vyzkoušení. Z malého vzorku se totiž těžko odhaduje, jak bude látka vypadat na závěsech. U nás máte možnost si půjčit několikery závěsy a vyzkoušet je u vás doma. Jedině tak zjistíte, která látka opravdu sedí do vašeho prostoru.

Naše látky se pohybují v cenové relaci 490 - 2000 Kč/m, v šířkách látek 137 - 320 cm. Loni naším studiem prošlo cca 1,8 Km látek.

Garnýže

Garnýže jsou důležitou součástí interiéru a měly by vizuálně odpovídat jeho nastavení. Prioritou je jejich praktičnost a řeší se vždy před látkami. Krásné věci musí fungovat.

Ve studiu najdete široký výběr garnýží a kolejnic do moderních i klasických interiérů. Kulaté garnýže nabízíme dřevěné i kovové. Kolejnicové systémy nabízíme i na dálkové ovládání.

Který systém vybrat? Kam ho navrtat? I s tím máme bohaté zkušenosti a rádi vám poradíme.

Design

Pro mě je interiér proces a velmi osobní záležitost. Moji klienti jsou velmi zapojeni do tvorby a jejich domovy jsou proto originální. Vždy se snažím vytvořit prostory, které působí svěže a moderně, ale se správnou dávkou klasiky, jež se postará o nadčasovost. Nebojím se barev, pracuji ráda se vzpomínkovými předměty a uměním. A samozřejmě s přírodními materiály, které používáním krásně zrají a získávají nezaměnitelnou patinu.

Spolupracuji často s těmi, kteří již většinu nábytku vlastní, ale potřebují vnést do svého prostoru něco nového, novou energii. Je velmi důležité, aby váš interiér držel krok s vašimi osobními změnami a posuny, jinak bude vše sice jak má být, ale z nějakého důvodu bude zároveň něco chybět. Nemluvím o šokující přeměně dle diktátu posledního trendu, ale pokud teď vnitřně potřebujete fialovou stěnu, tak proč ne. Nepodceňte své bydlení, dobře udělaný interiér vám dodá energii a naopak...

Proto i pokud vám slovo design nahání husí kůži, zkuste si udržet nadhled a najděte si to podstatné pro vás. V interiérech je to jako ve všech ostatních oborech. Všude je spousta zbytečností a nesmyslů, jako například bez počítače nelze žít, ale rozhodně vám nemusí diktovat a spolknout veškerý život. Promyšlený design spojený s dobrým řemeslem vám může změnit život nebo při nejmenším přinést spoustu radosti.

Interiér musí být pro své uživatele vždy praktický a flexibilní. Po vizuální stránce je v současné době velká volnost a spousta možností. Je jen na vás, jaký konkrétní pocit chcete docílit v kuchyni, pracovně, pokoji dětí a jak to vše propojit v jeden celek. Styl moderní, historický, městský, venkovský, provensálský, anglický, orientální, barevný, klidný, minimalistický. Někdo má psa, někdo piáno, jinde je celá rodina aktivní a mají 6 batohů na různé sporty. Pojem moderní dnes znamená funkční. Stolek po babičce udělá váš byt nejen originální, ale hlavně jen váš. Vždy si zařiďte interiér pro vaše potřeby.

Stěhujete se nebo stavíte a začínáte z nuly? Udělejte si plán postupného zařizování bez pocitu dlouhodobé/celoživotní provizornosti. Jak si na interiér budete zvykat a bude se stávat jen váš, navede vás volit vhodná řešení. Co zachovat, co vyměnit, jak přeskupit. Jak vyvážit vše prvky nejen prostorově, ale i jejich barevnost, ať již v jakémkoliv stylu jste si zvolili.

Je důležité čím a kým se obklopujeme. Proč ne krásou a harmonií. Velkou pozornost věnuji detailům a vždy pracuji se snahou o dosažení tiché nadčasové elegance. Netradiční řešení, zpracování od vize po detaily. Každý prostor skrývá cosi nepopsatelného. Nalezení této myšlenky a přizpůsobení se neměnnému pak vyústí v atmosféru, kdy je vám někde dobře a vůbec nevíte proč. Styl je pak nepodstatný.