Naše nabídka

Studio & Showroom & obchod

Kreativní a neotřelé spojení studia a showroomu vám umožní nakouknout pod pokličku naší práce i si osobně prohlédnout kolekce látek, vzorové závěsy, případně si koupit polštář či ubrousek. 

Jsme tu pro vás každé úterý a čtvrtek od 14 do 18 hodin. Ostatní dny po domluvě.

Látky & Garnýže

Látky

Ve studiu najdete širokou škálu přírodních látek do každého interiéru, a zároveň originální českou kolekci látek. Ta se každým dnem rozšiřuje a nabízí do současného života tu správnou dávku designu, know-how, řemesla, lokálního přístupu, šetrnosti k přírodě a pozitivní energie.

Látky udělají z prostoru domov. My to víme, a proto se na látky specializujeme. Baví nás zkoušet nové možnosti a pozorovat, jak různé vzory a barvy dokáží s prostorem divy. Okna hrají důležitou roli ve výsledném vnímání interiéru, tak nepodceňte jejich řešení.

Klademe důraz na přírodní materiály, jako je len, bavlna a viskóza. Abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, hledáme nad rámec základních možností a máme ve studiu široký výběr neotřelých přírodních látek, které jen tak někde nenajdete. U nás najdete látky jak jednobarevné, tak tisky a látky vzorované, tkané i zajímavé čalounické.

Světová nabídka látek je neskutečná, nutno ale podotknout, že většina je vyrobena z umělých vláken. Do studia Hana Kroa zúžila výběr na přírodní látky, převážně z Anglie, Španělska, Francie a Česka a od menších firem. Nejenže má již roky přírodní materiály v oblibě, ale vidí i smysl v tom, podporovat lokalní rodinné firmy. Přírodní materiály se dají použít do každého interiéru. Len i bavlna jsou vhodné pro moderní i klasické bydlení, jen se musí vybrat ty spravné a zpracovat k danému prostoru.

Látky je nejlepší vidět naživo a mít možnost si sáhnout na jejich strukturu, proto si je přijďte vybrat do studia osobně. Specialitou našeho studia je půjčování závěsů na vyzkoušení. Z malého vzorku se totiž těžko odhaduje, jak bude látka vypadat na závěsech. U nás máte možnost si půjčit několikery závěsy a vyzkoušet je u vás doma. Jedině tak zjistíte, která látka opravdu sedí do vašeho prostoru.

Naše látky se pohybují v cenové relaci 490 - 2000 Kč/m, v šířkách látek 137 - 320 cm. Loni naším studiem prošlo cca 1,8 Km látek.

Garnýže

Garnýže jsou důležitou součástí interiéru a měly by vizuálně odpovídat jeho nastavení. Prioritou je jejich praktičnost a řeší se vždy před látkami. Krásné věci musí fungovat.

Ve studiu najdete široký výběr garnýží a kolejnic do moderních i klasických interiérů. Kulaté garnýže nabízíme dřevěné i kovové. Kolejnicové systémy nabízíme i na dálkové ovládání.

Který systém vybrat? Kam ho navrtat? I s tím máme bohaté zkušenosti a rádi vám poradíme.

Design

Potřebujete pomoci s interiérem? Různé možnosti designové spolupráce dle vaší potřeby najdete ve studiu. Nabízíme nadčasová řešení i formou individuálních konzultací. Pomůžeme s výběrem nových barev i tapet, přeskupením obrazů, umístěním nábytku i s nákupem nových kousků. Vše je na základě individuální domluvy s klientem.

Spolupráce se mnou je založena na komunikaci, vzájemné otevřenosti a porozumění. Pokud hledáte nové možnosti pro váš prostor, jste na správném místě.